Szent Márton dicsérete

2018.11.12.

2018. november 12-én 16 órakor a Szent Márton Látogatóközpont folyosója zsúfolásig megtelt a „Szent Márton ábrázolások és emlékek bélyegeken és képeslevelezőlapokon” kiállítás megnyitójára. Farkas Csaba konferátor üdvözölve a megjelenteket, felkérte Schauermann János atyát, hogy köszöntse a kiállítás résztvevőit, majd az egyesület szeptemberben megválasztott új elnöke, Németh Zsuzsanna nyitotta meg a kiállítást. Kőszegfalviné Pajor Klára és Steindl Rezső bemutatták gyűjteményüket, majd a megnyitó záró akkordjaként Ruben La Voz énekes-gitáros Szent Mártonról írt énekét adta elő.

Németh Zsuzsanna

Szent Márton dicsérete